Viikkokalenteri // Week Calendar

Kaikki tunnit klo 10-11.30 Leipätehdas, 5. kerros, luokka LEI2, Kaikukatu 4,  Helsinki ellei toisin ilmoiteta
All classes are 10-11.30 in Leipätehdas, 5 th floor, studio LEI2, Kaikukatu 4, Helsinki. Please scroll down for English
Noudatamme alueen koronaohjeistusta sekä vuokranantajamme HTO:n käytäntöä tiloissa ja salissa. Koko syksyn on käyttämissämme tiloissa (käytävät, pukuhuoneet ja salit)  ollut maskipakko yli 12 vuotiailla.

Viikko 35 (30.8.-3.9.)
maanantai: Kehonhuolto Kira Riikonen
tiistai ja torstai: Nykytanssi Maija Nurmio
keskiviikko ja perjantai: Baletti Silvia Verges

Viikko 36 (6.9.-10.9.)
maanantai: Kehonhuolto Kira Riikonen
tiistai ja torstai: Nykytanssi Maija Nurmio
keskiviikko ja perjantai: Baletti Silvia Verges

Viikko 37 ( 13.9.-17.9.)
maanantai: Kehonhuolto Kira Riikonen
tiistai ja torstai: Nykytanssi tiistai Iina Taijonlahti (näytetunti), torstai Samuli Emery (näytetunti)
keskiviikko ja perjantai: Baletti Petia Ilieva

Viikko 38 (20.9.-24.9.)
maanantai: Kehonhuolto Kira Riikonen
tiistai ja torstai: Nykytanssi Riikka Lakea & Vincent Jonsson
keskiviikko ja perjantai: Baletti Petia Ilieva

Viikko 39 (27.9.- 1.10.)
maanantai: Kehonhuolto Kira Riikonen*
tiistai ja torstai: Nykytanssi Riikka Lakea & Vincent Jonsson
keskiviikko ja perjantai: Baletti Petia Ilieva

Viikko 40 ( 4.10.-7.10.)
Ensimmäinen Tanssille ry: n 20-V. JUHLAVIIKKO
ks. juhlaviikon ohjelma täältä:
Juhlaviikot // Festival Weeks 4.-7.10.2021 & 15.-19.11.2021 :: Tanssille

Viikko 41 (11.10.-15.10.)
maanantai: Kehonhuolto Heidi Tiainen (näytetunti)
tiistai ja torstai: Nykytanssi Katri Soini
keskiviikko ja perjantai: Baletti Kirsi Aromaa

Viikko 42 (18.10.-22.10.)
maanantai: Kehonhuolto Fatima Witick
tiistai ja torstai: Nykytanssi Katri Soini
keskiviikko ja perjantai: Baletti Kirsi Aromaa

Syysjakso 2 alkaa
Noudatamme alueen koronaohjeistusta sekä vuokranantajamme HTO:n käytäntöä tiloissa ja salissa. Koko syksyn on käyttämissämme tiloissa (käytävät, hissit, pukuhuoneet ja salit) ollut maskipakko yli 12 vuotiailla.  Korona on jälleen leviämisvaiheessa alueellamme. Valitettavasti emme voi kysyä rokotustodistuksia.

Viikko 43 (25.10.-29.10)
maanantai: kehonhuolto  Hely Järvinen
tiistai ja torstai: nykytanssi Iina Taijonlahti
keskiviikko: baletti Jane Spackman
perjantai: baletti Anneke Lönnroth

Viikko 44 (1.11.-5.11.)
maanantai: kehonhuolto Hely Järvinen
tiistain ja torstai: nykytanssi Iina Taijonlahti
keskiviikko: baletti Jane Spackman
perjantai: baletti Anneke Lönnroth

Viikko 45 (8.11.-12.11)
maanantai: kehonhuolto Hely Järvinen
tiistai: nykytanssi Mari Koponen (näytetunti)
torstai: nykytanssi Natasha Lommi
keskiviikko ja perjantai: baletti Anneke Lönnroth

TIMETABLES AND TEACHERS 30.8.-22.10.2021 (1. period)

Week 35 (30.8.-3.9.)
Monday: Body conditioning Kira Riikonen
Tuesday and Thursday: Contemporary dance Maija Nurmio
Wednesday and Friday: Ballet Silvia Verges

Week 36 (6.9.-10.9.)
Monday: Body conditioning Kira Riikonen
Tuesday and Thursday: Contemporary dance Maija Nurmio
Wednesday and Friday: Ballet Silvia Verges

Week 37 ( 13.9.-17.9.)
Monday: Body conditioning Kira Riikonen
Tuesday and Thursday: Contemporary dance Tuesday Iina Taijonlahti (introduction),
Thursday Samuli Emery (introduction)
Wednesday and Friday: Ballet Petia Ilieva

Week 38 (20.9.-24.9.)
Monday: Body conditioning Kira Riikonen
Tuesday and Thursday: Contemporary dance Riikka Lakea & Vincent Jonsson
Wednesday and Friday: Ballet Petia Ilieva

Week 39 (27.9.- 1.10.)
Monday: Body conditioning Kira Riikonen
Tuesday and Thursday: Contemporary dance Riikka Lakea & Vincent Jonsson
Wednesday and Friday: Ballet Petia Ilieva

Week 40 ( 4.10.-7.10.)
First Tanssille ry´s 20-years JUHLAVIIKKO
You can check the program for the first Juhlaviikko here:
Juhlaviikot // Festival Weeks 4.-7.10.2021 & 15.-19.11.2021 :: Tanssille

Week 41 (11.10-15.10.)
Monday: Body conditioning Heidi Tiainen (example class)
Tuesday and Thursday: Contemporary dance Katri Soini
Wednesday and Friday: Ballet Kirsi Aromaa

Week 42 (18.10-22.10.)
Monday: Body conditioning  Fatima Witick
Tuesday and Thursday: Contemporary dance Katri Soini
Wednesday and Friday: Ballet Kirsi Aromaa

Week 43 (25.10.-29.10.)
Monday: body conditioning Hely Järvinen
Thuesday and Thursday: Contemporary Iina Taijonlahti
Wednesday: ballet Jane Spackman
Friday: ballet Anneke Lönnroth

Week 44 (1.11.-5.11.)
Monday: body conditioning Hely Järvinen
Thuesday and Thursday: contemporary Iina Taijonlahti
Wednesday: ballet Jane Spackman
Friday: ballet Anneke Lönnroth

Week 45 (8.11.-12.11.)
Monday: body conditioning Hely Järvinen
Thuesday: contemporary Mari Koponen (introduction)
Thursday: contemporary Natasha Lommi
Wednesday and Friday: ballet Anneke Lönnroth